burglar, criminal, thief-4925202.jpg

Türk Eğitim Sisemi’ne katkı için, en ince ayrıntısına kadar hazırlaDIĞIM içeriklerimiz, onursuz ve insan gibi görünen varlıklar tarafından çalınmış ve kullanılmaktadır…

Vefat eden ve çok sevdiğim bir büyüğümün hatırasını kullanan Hakan (B****) Yüksel adında bir akrabam tarafından dolandırıldım.

Sitemiz için, yapımı yıllarca süren ve en ince ayrıntısına kadar hazırlanan tamamı özgün olan içerikler, onursuz ve insan gibi görünen varlıklar tarafından bin bir sahtekarlıkla çalınmış ve yasadışı kullanılmaktadır.

Türk insanı başta olmak üzere, İngilizce öğretmenleri ve İngilizce dilini öğrenmekte olan herkesin gerçekten çok faydalanacakları içerikler sadece benden değil bu ülkenin halkından da çalınmış bulunmaktadır.

“DBY Danışmanlık” adlı firmanın sahibi ve “profesyonel bir emek hırsızı” olan bu kişinin ve çetesinin gereken cezayı alması için Türkiye Cumhuriyeti Adalet Sistemi’nin gerekeni yapacağına sonsuz güveniyorum.

İnsanlara şu ana kadar kendini Burak Yüksel olarak tanıtan bu onur, namus fakiri ve emek hırsızı mikroptan uzak durun. Ben yandım, siz yanmayın.

Saygılarımla